Pokud vezmete svoje ratolesti do některého ze zábavních parků, které Vám nyní ve stručnosti popíšeme, užijí si zábavu na maximum, a to nejen menší děti, ale i teenageři, a věřte, že Vy si to užijete společně s nimi. Sice si na to chce připravit víc financí, než kdybyste je vzali na obyčejnou pouť, ale věřte, že to bude stát za to.

Disneyland
–        je to nejznámější a zároveň stále nejoblíbenější zábavní park v Evropě, nachází se v Paříži, samém srdci Francie, je zároveň i nejstarším zábavním parkem, v provozu je již od roku 1992, najdete v něm dva zábavní parky a dokonce sedm hotelů.

Europa Park
–        tento zábavní park se nachází vNěmecku ve městě Rust. Jako maskota má tento zábavní park velkou šedou myš, které říkají Euromaus, možná právě také z toho důvodu je nejnavštěvovanější atrakcí horská dráha s názvem v překladu Divoká myš, samozřejmě mimo dalších atrakcí, kterých je zde spousta. Zajímavostí tohoto parku je, že mají různé části rozdělené jako země, např. Rusko, Skandinávie nebo třeba Španělsko.

Legoland
–        tento zábavní park najdete v Dánsku, pro děti je to zkrátka ráj lega, v dnešní době, abyste za touto zábavou nemuseli cestovat až do Dánska, je také jeden Legoland otevřený i v Německu.

Walibi
–        najdete ho sice až v Belgii, ale kdo miluje horské dráhy, tak přímo pro ně je tento park stvořený, najdete jich v něm obrovské množství, takže kdo prahne po pořádné dávce adrenalinu, bude to pro něj jasná volba

Siam Park
–        návštěva tohoto parku už je možná vhodná součást Vaší letní dovolené, přece jen, jen tak si zajet do Španělska, kde se nachází, vyjde poměrně draho, je to vodní park, nabídne Vám nespočet vodních atrakcí, nejznámější z nich je Tower of Power, na které se sklouznete z výšky 28 metrů. Park se nachází v klidném, svěžím, zeleném prostředí, tudíž na své si přijdete, i pokud jste neplavci.

Published by si-sawa.cz