Kabát, to je klíčový kousek ve vašem šatníku na studené a pošmourné měsíce pozdního podzimu, zimy, ale i brzkého jara. Můžete si jej vzít kamkoli – stačí jenom vybrat ten správný střih a najít si váš styl, který vám všestranně vyhovuje.

1.       Klasický střih
Šedá barva, to je vhodné pro ženy, které žijí minimalismem. Pakliže máte v šatníku nejvíce šedých kousků, potažmo těch černých, nejspíš je to právě kabít po kolena v tmavších šedých odstínech, který k vám bude sedět nejlépe. Nejste-li ten typ, který by nosil volné tuniky, sportovní bundy nebo otrhané džíny, jistě se budete poohlížet spíš po eleganci, vhodné do každodenního světa velkoměsta.

2.       Sportovní typ
Pokud si představujete kabát na sportovnější a volnější události, volte o něco kratší kabátek a klidně velký ohnutý límec. Je to trendy. Nejlépe myslete na převázání v pase, ale také si dobře vyberte střih kabátu. Máte-li širší boky, doporučujeme spodní část kabátu do áčka a upnutou horní část. Vypasované kabáty letí.

3.       Velbloudí srst
Pokud jste si zamilovaly světlou béžovou nebo krémovou barvu, jistě si oblíbíte trenčkoty. Doplníte-li je o zajímavou šálu nebo šátek, budete vždy elegantní a skvěle vypadající. Právě tento kabát se hodí ke kostýmkům. Nezapomeňte kombinovat velbloudí srst s pastelovými barvami a vzory květin – a to ne jenom na jaře, ale také na podzim. Vždy je dobrá doba, připomínat si rozkvetlou přírodu. Působí to přirozeně a pozitivně na naši mysl.

4.       Extravagantní kabáty
Moderní jsou právě teď huňaté kabáty, které imitují kůži nebo semiš. Tohle můžete najít na podzimních i zimních kabátech a je samozřejmé, že extravagance znamená luxus a jistou vznešenost. Jako výsostná elegance, to je samozřejmé. K těmto kabátům se hodí svetry, úzké černé kalhoty nebo kalhotový kostýmek jednolité barvy.

Published by si-sawa.cz