Každý si pod pojmem oslava představí něco jiného. Pro někoho je to především alkoholický superdýchánek, pro někoho setkání s rodinou a přáteli a pro někoho především super zábava.

Je pravda, že oslava vyjde na docela dost peněz a proto by měla stát po všech stránkách za to. Co budou mít hosté z vynikajícího jídla a prvotřídního pití, když se tam budou nudit.

A není například nic horšího než svatba, na které se hosté nudí.
Když plánujete větší oslavu, například oslavu kulatin, svatbu, křtiny nebo promoci, měli byste se velmi vážně zamyslet nejen nad menu, ale především nad programem. Čím více lidí, tím více je na místě organizovaná a dobře připravená zábava.
 

Nepodceňujte přípravu zábavy

Co můžete pro své hosty připravit?

·         Živá hudba.Živá hudba je vždy sázka na jistotu. Samozřejmě za předpokladu, že si pozvete kvalitní kapelu. Hudebníci jsou i skvšělí baviči, takže o zábavu byste měli postaráno.

·         Profesionální DJ– zajistí tu nejlepší zábavu. Dokáže hudbu namixovat takovým způsobem, že si přijde každý na své.

·         Diskotéka– pokud nechcete utrácet za živou hudbu nebo profesionálního dýžeje, můžete se o diskotéku postarat sami. Chce to vytvořit „průzkum trhu“, abyste si dopředu připravili produkci, o kterou by byl skutečně zájem.

·         Kouzelníkpokud děláte party pro malé děti, určitě se zavděčíte například kouzelníkem.

·         Soutěže– soutěže, které jsou především vtipné oživí každou párty. Inspiraci můžete načerpat buď v knihách nebo i na internetu. Pozor na vhodné „dávkování“. Abyste nestrávili hrami celé odpoledne a hosté neměli prostor pro povídání si mezi sebou nebo pro tanec.

·         Karaoke– texty i hudební doprovody najdete na internetu. Karaoke je tím lepší, čím více máte vypitého alkoholu. Tato zábava neurazí ani malé děti.

·         Fantazii se meze nekladou– určitě dokážete vymyslet zábavu, která bude tak nějak společnosti na míru. Protože jste to především Vy, kdo hosty zná nejlépe.
 
Nezapomínejte na to, že na pořádnou oslavu mají všichni ještě po letech vzpomínat.

Published by si-sawa.cz