Znáte pořekadlo, že si má každý zamést před vlastním prahem? Symbolizuje trošku něco jiného, o čem se nyní budeme bavit, ale pokud bychom se těmito slovy chtěli dopodrobna zabývat, pak je můžeme rozebrat a mluvit o tom, že nás opět čeká uklízení a zase jenom mytí, drhnutí a čištění a pořád dokola po celý rok. Nedostatek času však trápí mnohé ženy, ale také muže.obývací pokoj s rozmazanou postavou, která odchází, stůl židle, květiny, sedací souprava

  1. Proto je zde úklid domácností, bytů i kanceláří.
  2. Služby jsou dostupné v našem hlavním městě v Praze.

S nedostatkem času bojujeme neustále. Práce, děti, domácnost, uklízení a vaření. Už Vás to nebaví a chtěly byste zažít změnu? Nechejte si uklidit. Nic na tom není. Jen předáte úklid do profesionálních rukou.

  • Uklidíme každičký kousek i každé zákoutí v bytě. Vysajeme, vytřeme, umyjeme okna, utřeme prach, vyčistíme koupelnu, zkrátka a dobře cokoliv, co si budete přát.
  • Staráme se také o společné prostory, chodby, bytové domy, i firmy, kanceláře a různé další prostory, jako jsou recepce, velké prosklené budovy a mnoho dalšího.
  • Do naší práce zařazujeme i kanceláře. Běžný provoz mnohdy nedovoluje, aby se zde mohlo pořádně všechno vyčistit, a mnohdy na to nemá nikdo ve firmě čas, proto jsme zde s našimi službami.
  • Úklid domácnosti Praha 5 Purehouse Vám zajistí uklizenou, čistou a krásnou domácnost bez stresu a napětí, že něco nestihnete.

květiny ve váze na skleněném stole, v pozadí černá sedací souprava, jedná se o růžové zavřené tulipány

Netrapte se čištěním, mytím a drhnutím

Nedělejte si letos starosti s čištěním, mytím a drhnutím. Přenechejte to zkušeným profesionálům, kteří to stihnou v době, třeba když zrovna nebudete doma. Pak už jenom přijdete a budete si moci užívat ten příjemný pocit, že máte všude čisto a krásně.
Díky tomu se budete moci věnovat věcem, které máte rádi a které rádi provozujete. Ať už jde o rodinu, budete s ní moci trávit víc času, nebo můžete něco dobrého uvařit sobě a přítelovi, protože už budete mít všude čisto a krásně, nebo můžete jít do posilovny, cvičit, na kosmetiku, na masáž, nebo běhat. Záleží na tom, co máte rádi. Kafíčko s kamarádkou, zatímco Vám doma budeme vše čistit je jistě lépe využitý čas, než se doma trápit na kolenou s drhnutím podlahy.
Staráme se také o bytové a panelové domy včetně chodeb a společných prostor. Plníme jakékoliv individuální požadavky, takže si můžete říct, o co vlastně máte zájem.

  • Činžovní domy, panelové domy, různé objekty, kanceláře, firmy, běžné byty, domácnosti, dopravíme se kamkoliv podle Vašeho přání.
  • Generální úklid, mytí oken, odklízení sněhu, běžná údržba domácnosti, každotýdenní úklid nebo třeba žehlení, to vše můžete žádat, zkrátka cokoliv, co si budete přát.

Published by si-sawa.cz