Tak pokud vše funguje, tak jak má, tak to samozřejmě není žádné strašidlo, kterého by se někdo měl obávat. Ovšem, když se v té nejkrásnější a nejintimnější chvilce projeví jaksi nefunkčnost, tak to již moc nepovzbudí. Samozřejmě za neúspěchem může stát několik možností a to pouze momentální únava, vyčerpání, stres, nedostatek spánku nebo i příliš mnoho alkoholu po bouřlivém večírku. V pokročilém věku se o slovo mohou přihlásit hormonální změny, případně nějaké onemocnění. Ono je to v podstatě jedno v jakém věku se to přihodí, pro většinu mužů je to pěkný zásah do jejich mužnosti. Problémy s erekcí nemusí nutně znamenat konec sexu, vždycky se dá najít řešení.
zakloněná hlava

Vhodná terapie

Především by měl situaci posoudit lékař, ale ne každému se chce jít s kůží na trh, obzvláště s takovýmto intimním problémem. Pokud selhávají sexuální funkce, tak je nejlepší navštívit urologii. Zde se již mnohé změnilo a součástí je vyšetření a řešení sexuologie a gynekologie. Vyšetření odhalí funkčnost mužských reprodukčních funkcí, poruchy erekce a ejakulace. Samozřejmě všechno souvisí se vším a tak si lze nechat odborně vyšetřit varlata, penis, nadvarlata a prostatu je dnes celkem běžná, ač choulostivá záležitost. Nic méně úspěšnost odborné léčby má vysoké výsledky, ale základní podmínkou je správná diagnostika. Samozřejmě se mohou vyzkoušet i některé preparáty, které podpoří lepší sexuální činnost. Mezi jeden z osvědčených výrobků patří Spedra 200 mg, cena je srovnatelná s Viagrou, stejně tak jeho podpůrné složky, které jsou zde obsaženy.
milenci na nový rok

Zelená lékárna

Pokud se hned nechcete spolehnout na různé podpůrné preparáty, je možnost začít takzvaně od přírody, bylinkovou léčbou. Viagra je v tomto případu zelená a pod názvem Kotvičník zemní. Stimuluje mužské libido a přispívá k normalizaci hladiny testosteronu. Úspěšnost této byliny byla zaznamenána, podle dochovaných informací, již ve starověku. Není samozřejmě jediným dostupným přírodním afrodiziakem. Lepší prokrvení poskytne ginkgo nebo dokonce kuchyňský česnek, ovšem otázkou je, zdali by byla ještě možnost si s někým dokázat svoji mužnost. Zápach z úst by rozhodně mohl být překážkou již v milostné předehře.

Published by si-sawa.cz