Půjčovna automobilů jak osobních, tak užitkových se v dnešní době považuje již za naprostou samozřejmost. V podstatě tuto nabídku poskytují nyní i aerolinky, stejně tak jako doporučují hotely nebo stravování v příletovém městě. Jenomže ne všechno je tak výhodné, jak se slibuje. Je vždy na místě, si důkladně pročíst smlouvu, kterou uzavíráme s danou půjčovnou, abychom pak nebyli zaskočeni. Nejen cenou, ale i možnými jinými problémy, o které rozhodně nikdo nestojí.

dodávka

V podstatě tato služba funguje skvěle i v naší zemi a tak není problém vycestovat autem za dobrodružstvím i s celou rodinou nebo partou kamarádů. V podstatě je výhoda toho, že vůz je většinou vybavený vším, co potřebujeme, včetně navigace a dalšího potřebného vybavení a samozřejmě kvalitního servisu. Je vždy třeba si důkladně pročíst smlouvu a podmínky o zápůjčce, kde je vše naprosto jasně sepsané, nebo alespoň by mělo být, což je ochranou jak pro momentální uživatele, tak majitele automobilu.

Tohle ocení nejen podnikatelé

Dnes již není problém si ve kvalitních půjčovnách, například https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha, zapůjčit i dodávkový vůz. Především je to služba pro ty, co zkrátka potřebují momentální pomoc při převozu většího materiálu nebo nábytku, který se do osobního automobilu nevejde. A pro jeden převoz nemá cenu kupovat káru za automobil, když ji pak nevyužijeme. Výhodou je, že na tento užitkový automobil skutečně dosáhne každý, kdo má řidičské oprávnění skupiny B, což je na osobní automobil.

expres

Samozřejmě užitkový vůz může být pouze do 3,5tuny, ale to bohatě bude stačit na menší převozy. Případně se dá cesta zopakovat několikrát, jelikož jen na nás samotných je, na jak dlouho si chceme automobil rezervovat. Mnohdy si po domluvě můžeme k dodávkovému vozu vypůjčit i řidiče a je pravdou, že konečná částka za stěhování pak může vyjít i podstatně levněji, než cena stěhovacích služeb. V tomto směru se nabídka hodně přiblížila samotným uživatelům.

Published by si-sawa.cz