Abyste mohli být kouzelník, musíte být tak trochu i showman. Nestačí to, že máte rádi iluze, kouzla a jiné triky, které zamotají hlavu každému, kdo se snaží držet krok s hbitými prsty čaroděje, ale musíte mít také nějaké přirozené charisma, jisté profesionální vystupování https://www.managementnews.cz/manazer/manazerske-dovednosti-id-147962/strach-z-vystupovani-na-verejnosti-se-silne-precenuje-id-163636 a také podstatnou míru sebedůvěry, abyste si mohli stoupnout před velké publikum a začít dělat to, co vás baví a naplňuje. Ale přesně o tom to je a já, váš kouzelník, jsem schopen vám nabídnout nejen pořádný kouzelnický zážitek, na který nezapomenete, ale také něco víc.
karetní trik kouzelníka
Shánět totiž moderátora není jen tak lehké. Ne každý moderátor je tak skvělý jak říká, byť si bude s radostí brát vaše peníze. Investování do správného moderátora je někdy mnohem náročnější, než obchodování někde na burze. Určitě jste také zažili nějakou akci, kde byl moderátor, který na to zkrátka neměl. Byť šlo vidět, že se snaží, prostě nemá tu energii a ten drive, který by měl každý moderátor mít, aby akce byla úspěšná. Protože to, jak danou akci uvádíte a představujete, to je polovina dojmu od diváků. Jen si vezměte nejrůznější televizní pořady a vystoupení, jsou tam skvělí moderátoři, kteří dokáží publikum nejen připravit na další číslo, ale dokáží jim také dát prostor na vydechnutí, než to další číslo přijde. A přesně proto je nesmírně důležité vybírat pořádně. Stejně jako když vybíráte, jaké jídlo či pití na oslavě bude nebo jaké překvapení pro oslavence chystáte, podobně byste měli vybírat i moderátora.kreslený obrázek kouzelnického čísla

Přesně proto jsem tu ale já, kouzelník a moderátor VášKouzelník.cz v jednom, který vám zaručí, že vaše akce či událost nemusí být jenom kouzelná, ale může být i profesionálně moderovaná. Samozřejmě, kouzla jsou volbou zákazníka, jako moderátor působím i bez kouzel na mnoha akcích. Ohlasy mých minulých klientů hovoří za vše. Se mnou máte jistotu, že vaši diváci určitě nebudou vůbec zklamaní.

Published by si-sawa.cz