Jestliže je něco, s čím mají lidé problém, pak je to orientace v halogenových a led žárovkách. Pokud také nepoznáte rozdíl, pak určitě nezoufejte. Pokud totiž budete věnovat alespoň malou pozornost našemu dnešnímu článku, tak se dozvíte, že je mezi nimi dost velký rozdíl a ne jeden.
Možná že jste také dříve používali žárovky, které měly wolframové vlákno. Dnes se ale tento typ již nevyrábí. Světový trh totiž ovládly Led žárovky a to na plné čáře.
Určitě i vy ještě před tím, než se vydáte do obchodu nakoupit nové světelné zdroje, promýšlíte, jakou intenzitu vlastně požadujete. Jestli je něco, na co se v obchodě zaměříte, pak je to typ a také tvar. Není na tom samozřejmě nic špatného. Ba právě naopak.led žárovka
I vy moc dobře víte, že nejvíce světla je potřeba tam, kde se nachází pracovní plocha a to ať už ta obyčejná nebo pracovní plocha kuchyňské linky. Právě ke kuchyňské lince se vždy instalují taková světla, která mají intenzivnější svítivost.
Jestliže existují místnosti, kde si vystačíte jen s menším světlem, pak je to ložnice nebo odpočinkový koutek.
Jestli je něco, co rozhodně na trhu nepřehlédnete, pak jsou to led halogen žárovky. Žárovky halogenové mají mnohem blíže ke klasickým žárovkám, než ty, které jsou Led.
Je potřeba, aby oba typy splňovaly požadovanou barvu a také intenzitu. Výhoda Led žárovek je v tom, že mají delší životnost, ale jsou za to o něco dražší.
Za tu cenu to ale rozhodně stojí, jelikož dokáží svítit až 30 000 hodin, což běžné halogenové žárovky nedokáží. Led jsou navíc vhodné k dekorativnímu osvětlení. Umožňují dokonce i stmívání.led lampa
Žárovka halogenová svítí okolo 2000 hodin. Hodí se především do místností, kde se často rozžíná a zase zhasíná. Díky tomu, že jsou halogenové žárovky schopny pracovat s většími teplotami, není zde žádný problém s umístěním do takových typů místností. Dokáží vám navíc nabídnout intenzivní jas.
Pro který typ se ale rozhodnete, záleží jen a jen na vás. Určitě ani s jedním neuděláte chybu.

Published by si-sawa.cz