Mnozí muži, kteří se již setkali s problémem ochabující erekce, chápou, že to mimo jiné souvisí s úbytkem testosteronu. K tomu dochází většinou na úkor stresových hormonů, které testosteron vytlačují a způsobují adrenální únavu a s ní spojené nepříjemnosti. Stres je tedy jednou z hlavních příčin mužských potíží a je třeba této problematice věnovat náležitou pozornost, nikoli planým úvahám, kde a jak koupit Viagru https://www.erectmax.cz/blog/kde-koupit-viagru/.

Zřejmě vás napadne, že bude nutné stresové vlivy potlačit a vyhnout se jim, ale nebude to tak snadné, protože je to silný nepřítel, a kdo se již ocitá v chronické stresové palbě, bývá oslaben vlivem adrenální únavy, v jejímž důsledku vás přepadají deprese, zažívací potíže, neurologické patologické projevy a nedostatek energie, která vede až k apatii či agresivitě. V první řadě je třeba nastolit opětovnou hormonální rovnováhu, a to se dobře daří všem bylinkám, zařazovaným do kategorie adaptogenů.

manželé na mostě

Adaptogen se postará o to, aby se potlačila tvorba kortizolu a adrenalinu a aby se obnovil přísun testosteronu, a vy tím pádem můžete začít jednat z pozice přirozené síly a odolnosti. A čím více budete v poklidu a počínat si s chladnou hlavou, tím menší bude mít stres nad vámi „kouzelnou“ moc.

žena a muž

Vypomáhejte si s partnerkou

Každá krizová situace je vždy prověřovacím vodítkem, jak na tom je váš partnerský vztah. Vybírejte si proto ve vlastním zájmu takové ženy a dívky, s nimiž lze tvrdit, že jsou „do nepohody“. Většinou jsou méně nápadné a skromné a dobře si uvědomují, jak je tu život náročný po všech stránkách. Skromná a empatická dívka vám bude oporou, můžete se jí svěřit i s nejhlubším tajemstvím včetně sexuálních tužeb a bude-li mezi vámi panovat vzájemná důvěra, váš vztah získá na kvalitě a jen tak se nerozpadne. A pamatujte, kvalitní ženské osobnosti nemívají tendenci k nevěrám, podezřívání a ponižování partnerů, můžete se na ně většinou ve všem spolehnout.

Published by si-sawa.cz