Jak bojovat s menstruací u žen. Menstruační cyklus začíná u každé dívky v jiném věku, záleží na tom, jak je vaše tělo vyspělé a jak moc se chce projevit. U některých dívek to může být už v letech od dvanácti do patnácti let. U jiných dívek je to jiné a začne jim to v pozdějším věku. Jako například v sedmnácti letech. Ono jak se říká, není kam spěchat. Je dobré si pohlídat jen, aby menstruace v určitém období u dívek přišla, ale když to bude později, budete určitě rádi. Přece jenom řešit každý měsíc po dobu jednoho týdne většinou, to že krvácíte, není nic příjemného. Většinou je to provázené náladami, bolestmi v podbřišku, nebo nevolnostmi. Všechny tyto projevy ovšem nemusíte mít.

menstruační kalhotky cena

Nebo nemusíte mít žádný z těchto projevů, záleží na každé ženě. Jedny to prožívají více a druhé o tom skoro ani nevědí. Ovšem tyto pocity se moc ovlivnit nedají. Můžete pít uklidňující čaje, se kterými se budete cítit lépe anebo to prostě přetrpět. Jak se dá s menstruačním cyklem bojovat, abyste neměli své oblečení celé od krve? Je hned několik způsobů, jak se chránit. Těmi méně agresivními, kterými se určitě začíná, jsou menstruační vložky a menstruační kalhotky. Mají velice podobné vlastnosti, ale menstruační kalhotky budou pro ženu rozhodně pohodlnější a komfortní. Jejich používání je velmi jednoduché stačí si je jen nasadit a krev, která se z vás uvolňuje je vsakována do kalhotek, které jsou na to přizpůsobeny.

menstruační kalhotky cena

Mají speciální vrstvy, které vše pohltí a zabrání zápachu nebo vlhkosti. Cena menstruačních kalhotek https://myfemini.cz/ bude dražší, jak klasické vložky, ale zase je můžete používat opakovatelně. Stačí je jen vyprat a usušit a můžete je obléknout znovu. Budete si jich muset koupit aspoň pět párů, abyste na každý den měli jedny po dobu menstruačního cyklu nebo je průběžně prát, ale to se vám rozhodně nebude chtít. Menstruační vložky jsou v tomto ohledu finančně levnější, ale za to jsou jen na jedno použití. Nejsou tak pohodlné, může se vám stát, že se vám přilepí na zadek a budete se v nich cítit, že jste vlhká, což není dobrý pocit.

Published by si-sawa.cz