Vzpomínáte si na poslední oslavu narozenin nebo výročí? Čím jste překvapili manžela nebo partnera? Jestli teď marně lovíte v paměti a nemůžete si vzpomenout, pak je to jasným důkazem, že jste nevybrali atraktivní dárek. Asi to byla knížka, lístky do divadla nebo kina, možná nová košile. Provázel takový dárek moment překvapení? Pobavili jste se společně při rozbalování a užili jste si napínavou nevšední atmosféru? Ne? Pak je nejvyšší čas to změnit a do příště vybrat něco více zábavnějšího. Že nevíte co? Dárek k výročí
může být celý dřevěný.
dárky se štítky
Tedy alespoň na povrchu. Bude vypadat jako bytelná bedna ukrývající mnoho tajemství. Dovnitř se váš vyvolený dostane jen s pomocí páčidla a bude muset prokázat, že mu nechybí síla a šikovnost. Odměnou mu bude mnoho pochoutek z pečlivě připravené a vybrané kolekce.

Zábava na každé oslavě
Oslavy musí být v duchu zábavy a veselých okamžiků, ale občas je třeba dobré náladě pomoci. Velmi k tomu přispěje i volba dárků. Jestliže přinesete na oslavu překvapení zabalené v obrovské bedně, kdy se dovnitř musí obdarovaný prolámat za pomocí páčidla, pak máte úspěch zaručen. Oslava bude hned plná veselých momentů a o historky do budoucna bude postaráno. Ještě dlouho se bude na oslavu a napínavé rozbalování vzpomínat.
svíčky u vína
Pečlivě sestavený sortiment
Také jste si všimli, že když kupujete dárkový koš tak kupujete spíše hezké balení než obsah? Mnohokráte se uvnitř nacházejí věci, které byste si běžně nekoupili a rozhodně na ně nemáte chuť. Krabičky levných čajových směsí, rybí konzervy, brambůrky neoblíbené příchutě a láhev ovocné šťávy. Vyberte si z prémiových kolekcí, kdy se vám budou sbíhat sliny na kteroukoliv z pochoutek. Dejte hlas prémiovým značkám a pečlivě sestavenému obsahu jednotlivých balíčků. Který vyberete?

Published by si-sawa.cz