Žádali jste v bance o úvěr, ale odmítli vás? Rádi byste si vzali hypotéku, ale nevíte, na koho jiného se obrátit? Nezoufejte, ještě jsme tu my! Poskytneme vám nebankovní hypotéku https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/! U nás může žádat každý! Jediné, co po vás požadujeme, je ručení nemovitostí.
Jsme společnost s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti poskytování půjček. O své klienty pečujeme a vždy se snažíme najít co nejjednodušší společnou cestu. Pomáháme všem těm, které z jakéhokoliv důvodu banka odmítla.
Přinášíme vám mnoho výhod. Kromě toho, že se na nás můžete ve všem spolehnout, vám nabízíme úvěry se splatností až 30 let. Půjčky poskytujeme všem klientů, kteří mohou ručit nemovitostí, a to bez ohledu na drobné záznamy v registrech. Nebojte se s námi cokoliv probrat, jsme féroví!

zřízení hypotéky

U nás nic předem platit nemusíte! Pokud máte zájem, kontaktujte nás a my vám nezávazně vypracujeme nabídku. A to zcela zdarma! A dokonce odhad vaší nemovitosti provedeme na své vlastní náklady. No, nezní to báječně? Ale nebojte, tady nekončíme!
Délku splácení necháme na vás. Ano, nebankovní hypotéku můžete splácet od 1 roku až do 30 let. Vše se odvíjí od vašich možností splácení. Nebankovní hypotéka je určena pro všechny vlastníky nemovitostí. Nemáte nemovitost? Nevadí, ručit nemovitostí vám může třetí osoba. Bojíte se, že o nemovitost během splácení přijdete? Nebojte! Během splácení zůstáváte i nadále vlastníkem. Je na ní, stejně jako u banky, zřízena zástava.

výpočet hypotéky

Chcete splatit hypotéku předčasně, ale bojíte se poplatků za předčasné splacení? Nebojte! U nás žádné poplatky neplatíte.
Potřebujete peníze, ale stále ještě váháte? Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku zdarma. Vyplňte online žádost, přiložte několik fotografií nemovitosti a naši manažeři vás kontaktují a proberou s vámi veškeré podrobnosti.

Published by si-sawa.cz