Když má člověk potíže, může mu být půjčka prospěšná. Může se díky ní dostat z obtíží, které by jinak dost možná ani sám nezvládl, nebo by byly alespoň citelně bolestivé.
Ovšem není růže bez trní, jak se říká, a ani s půjčkami to tudíž není zase až tak docela jednoduché. Protože některé jsou člověku v nesnázích nedostupné vzhledem k požadavkům, které jsou na žadatele o ně kladeny, a ty, které jsou k mání, mívají své klady, ale i své zápory. A je tak třeba vybírat, aby se jeden nespálil. Aby nenaletěl na nějakou tu záludnost v daných podmínkách, aby neplatil zbytečně moc nebo se v nějakém jiném ohledu nedostal do problémů ještě větších, než těch, které hodlal onou půjčkou řešit.

dolarové bankovky.jpg

Mnohým ze žadatelů vyhovuje například americká hypotéka bez dokládání příjmů. Na čemž není vůbec nic divného, protože se jedná o nebankovní produkt určený pro podnikatele, kde je značná pravděpodobnost, že ho získá i ten, kdo by dejme tou někde v bance pohořel. Takže tu člověk nežádá už v předstihu s vědomím toho, že jeho snaha zřejmě vyjde naprázdno.
A i to ostatní, s čím se tu žadatel setká, lze považovat za pozitivní, výhodné. Třeba už jenom to, že se tu žádost vyplňuje online a tudíž se nikdo nemusí vláčet někam na pobočku. Nebo to, že stačí poskytnout za onu půjčku do zástavy nemovitost a poslat několik jejích snímků nebankovní společnosti k posouzení a hned se může rozjet řízení, na jehož konci čekají peníze. A toto řízení je velice krátké.

čas jsou peníze.jpg

Do čtyřiadvaceti hodin jsou potřebné peníze k mání, a to až do výše sedmdesáti procent hodnoty zastavované nemovitosti, bez zbytečné byrokracie i bez poplatků předem či rizika záludností skrytých kdesi v textu psaném neblaze proslulým malým písmem. A dokonce klidně i bez prokazování příjmu formou daňového přiznání.
A když jsou člověku tyto finance připsány na účet, už je lze použít na cokoliv, včetně splácení dluhů a vyplácení exekucí. S tím, že na jejich vrácení je času dost, klidně i celých čtyřicet let.
Na své si tu přijde každý, kdo je v tíživé situaci. I když potřebuje třeba rovnou sto milionů.

Published by si-sawa.cz