Nebankovní hypotéku jistě oceníte, když vás banka s vaší žádostí o půjčku odmítne. Nicméně zdaleka se nejedná o jedinou situaci, kdy vám taková nebankovní hypotéka přijde vhod. Vlastně je to tak, že počet žadatelů o nebankovní hypotéky rok od roku stoupá, tím spíše nyní, kdy se díky loňskému zákonu o spotřebitelských úvěrech vyčistil trh – podle nových pravidel mohou licenci k poskytování úvěrů získat pouze spolehlivé společnosti, takže pokud jde o nebankovní hypotéky fahd.cz, rozhodně se jich nemusíte obávat. A lidé to vědí, takže zájem o tyto finanční produkty setrvale roste.

otevřený kovový kufřík s penězi

Na tomto růstu se zároveň podepisuje i fakt, že lidé už nehledají pouze takové půjčky, které mají nízké úroky a poskytnou jim různé výhody, ale mají zájem i o úvěry, které mohou vyřídit rychle a pohodlně, tedy ideálně přes internet z pohodlí svého domova.
Pokud plánujete žádost o peníze, tak byste měli vědět, že mít je na účtu do několika dní od podání žádosti o hypotéku už není nic neobvyklého. Takových požadavků se proto rozhodně nemusíte obávat.

peníze rostou na stromech
Zároveň nemusíte mít žádné obavy, ani pokud jde o podmínky, které je nezbytné k získání takového úvěru naplnit. U nebankovních hypoték existují pouze dvě jasné podmínky, kterých se musíte držet. Té první se nevyhnete, ať už budete o peníze žádat kdekoli – v bankovním či v nebankovním sektoru. Nezbytné je doložit, jaké jsou vaše příjmy. K tomu, abyste získali úvěr podle vašich představ, tedy v požadované výši, musíte mít také dostatečně vysoký pravidelný příjem. Ten musí být tak velký, abyste s jeho pomocí pokryli pravidelné měsíční výdaje, a ještě vám zbylo dost na splácení půjčky i s úroky. A druhou podmínkou, která je typická pro nebankovní půjčky, a dále také pro americké hypotéky, je ručení nemovitostí. Čím vyšší žádáte půjčku, tím hodnotnější nemovitost musíte zvolit. Ovšem na jejím konkrétním druhu ani příliš nezáleží.

Published by si-sawa.cz