Chcete znát pravdu o svém těle? Začněte s tělesnou hmotností, protože právě tam vám mnohé napoví jak o vašem zdraví, tak o tom, zda je na čase začít hubnout, anebo se naopak vydatněji stravovat. A co víc, jedná se o informaci, kterou zjistíte naprosto snadno a rychle – stačí vám k tomu univerzální hodnota v podobě indexu tělesné hmotnosti.žena a osobní váha
Index tělesné hmotnosti neboli body mass index, čili BMI, zjistíte během pár chvil s pomocí BMI kalkulačky Bmikalkulacka.cz. Ta je volně k využití na internetu a k výpočtu nepotřebujete více, než několik údajů, které jsou dobře známé každému z nás. Jedná se jak o tělesnou hmotnost, tak o výšku a věk osoby. A také je třeba zvolit, zda jste žena či muž – tedy nic těžkého.
Výsledné číslo je jednoznačným a jasným ukazatelem toho, jak si se svou hmotností vzhledem k tělesné výšce stojíte. Zjistíte, zda máte optimální hmotnost, anebo naopak podváhu, nadváhu či dokonce trpíte obezitou. Jedná se tedy o jasný impuls toho, zda můžete být i nadále v klidu, anebo zda je ten nejvyšší čas, abyste se svým stavem začali něco dělat.

Nejvyšší čas na dietu?

Zjistili jste, že byste se měli pustit do hubnutí? V tom případě se neděste. Je to jistě nepříjemné, protože každá dieta vyžaduje omezení stravování. Na druhou stranu, není omezení jako omezení. A existují i takové diety, při kterých se dosyta najíte, a přitom půjde ručička na váze postupně dolů.
Každý odborník na výživu vám potvrdí, že tak je to nejlepší – měli byste se stravovat tak, abyste byli plně nasyceni, ale kalorická hodnota vašeho jídla byla minimální.bonboniéra, sladkosti, kalorie
Bojíte se, že si jídelníček na míru nedokážete sami sestavit? Žádný strach, nic takového není nutné. Všechno jde vyřešit pohodlnou a dobře prověřenou cestou pomocí keto diety. Proteinová jídla pro vás připraví profíci a vy se pouze pořádně najíte. A jistě vám bude chutnat!

Published by si-sawa.cz