Když muž přijde o potenci nebo třeba i jenom začne zjišťovat , že už tato není taková, jakou byla kdysi, nejednou ho to více než citelně poznamená, a to především na duchu. Jakkoliv ji totiž třeba vlastně ani po dlouhou řádku let zase až tak smysluplně nevyužil, náhle začíná nepříjemně cítit, jak mu tato vlastně strašně schází. Dokonce dost možná víc než cokoliv jiného.
mužský akt
Kolik mužů by jenom v takových chvílích obětovalo nevím co za to, kdyby jim byla právě jejich potence zachována! Kolik z takových by obětovalo klidně i funkci kteréhokoliv pro život ne zcela nezbytného orgánu, jenom kdyby jim pořádně fungoval právě ten, jenž jim tu fungovat přestává!
Ovšem takové handlování nám příroda nikdy nedopřála a stěží někdy v budoucnu dopřeje. A proto můžeme být vlastně rádi, že se nám ji díky vědcům podařilo alespoň ošálit. Že už dnes existují způsoby, jak bojovat s tím, co nám tu bylo předurčeno.
ženské torzo
Dnes už totiž máme k dispozici i nejeden přípravek právě pro posílení erekce. Tedy právě pro to, co dělá nejednomu z mužů více než těžkou hlavu. Co jim nejednou nedá spát, a to daleko nepříjemnějším způsobem, než jim nedávala spát ona neodbytná erekce za časů jejich mládí.
Stačí tak vzít si nejednou nějakou tu pilulku a rázem můžeme citelně omládnout. Tedy pochopitelně jen v omezené míře, v určitých partiích, protože léta nám tato ubrat nedovede. Ale i to zdánlivé málo, jež nám podobné přípravky na potenci mohou nabídnout, je pro leckoho nad zlato.
Protože znáte to. Člověk se jen těžko a nerad loučí s tím, co bylo vždy krásné. A proč obětovat to, co ještě obětovat nemusíme, že? Funkci, jež nám nejednou byla, je a určitě i v budoucnu může být k nezaplacení.
A přitom v podstatě k zaplacení je.
A co vy? Vy, které už takto nemile poznamenal nejednou až příliš krutý osud? Obětujete raději nějakou tu korunu nebo svou mužnou sílu?
Dnes už máte na výběr.

Published by si-sawa.cz