Ptáte se proč? Tento nástroj vám může pomoci v různých situacích. Nemá jen kombinační kleště na utáhnutí uvolněné části jízdního kola, na úpravu brzdového lanka, na odizolování drátu. Má plno dalších funkcí, které jsou součástí tohoto nástroje. Jsou tam nože různých čepelí, hladkých i zubatých. Ty druhé jmenované využijete na řezání kartónových krabic, lan i provazů. Ale nejen kombinační kleště a čepele nožů, také můžete použít i otvíráky na nápoje a konzervy, jemné pilníky, měřidla, různé šroubováky. Je to taková malá dílnička v kapse.
Multifunkční kleště
Vlastně v pouzdře. Tyto multifunkční kleště jsou životně důležité pro každého kutila, motorkáře, turistu, řidiče, výletníka, rybáře, ale i myslivce, například na úpravu polohy optiky na zbrani. Opravíte a upravíte s tímto nástrojem hodně věcí, navíc nezabere hodně místa v příručním zavazadle. Typ tohoto nástroje, tedy multifunkční kleště s mnoha dalšími želízky, byl vlastně vymyšlen pro armádní využití, a jak se ví, armádní věci i nástroje jsou to nejkvalitnější i pro civilní využití. Multifunkční kleště jsou v různém provedení, mají širokou nabídku nástrojů a pomůcek, které jsou ukryté v jedné rukojeti, která má celou škálu barev. Tady si opravdu vybere každý a navíc je možné si vybrat i kvalitní pouzdro z různých materiálů, včetně pravé kůže. Multifunkční kleště ohodnotí jako užitečné také řemeslníci, malý šikovný nástroj mají vždy při ruce a nemusí pořád odbíhat od rozdělané práce.
Multifunkční nůž
Ale samozřejmě na ty hlavní práce musí mít již pomůcky jiné. Takže pokud chcete mít u sebe malého pomocníka, s kterým utáhnete, nebo povolíte šroubek, vrut, odstřihnete drát, nebo ho odizolujete, rozřežete bez problémů kartónovou krabici, vypilujete drážku, ve dřevě i kovu, otevřete konzervu i láhev, změříte malý předmět, neváhejte. Je to vlastně významný pomocník do nečekaných situací. A navíc je velmi skladný a jeho provedení lahodí lidskému oku.

Published by si-sawa.cz