V dnešní době je daleko více možností a svým způsobem i volnosti, kde si říci své ano a legálně jej stvrdit polibkem a následným podpisem. Míst a nápadů je skutečně více než dost a většinou se tato lokalita k něčemu podstatnému váže. Mohlo zde dojít k společnému seznámení, případně je to místo, které si oba dva oblíbili nebo o něm často snili. Je jedno, co je k tomuto místu váže, ale je třeba zjistit, zdali je vůbec možné zde mít obřad a na to je třeba znát vlastníka pozemku a další náležitosti. Přirozeně, že když se dostavíme na Městský úřad, tak zjistíme podstatné informace, ale je daleko jednodušší cesta a to spojit se se svatebními koordinátory. Dnes již dávno neplatí, že svatba na klíč může zruinovat celý náš rozpočet.obřad v parku
Svatba v přírodě
V podstatě je velmi oblíbeným obřadem, je v úplně jedno, zdali v lese, na mýtince, u kapliček, u skal, na louce nebo u rybníka. Možností je skutečně mnoho a také je to docela takový risk. Objednat si svatbu není takový problém, jako když zrovna s námi nebudeme kamarádit počasí.
Vše na jednom místě
V podstatě se jedná o místa, která nám nabízí o trochu více a to nejen prostor pro svatební obřad, ale rovnou i svatební hostinu, případně ubytování. Jedná se o mnohé penziony, mlýny, farmy, statky nebo upravené stodoly. Lokality pro svatbu si můžeme vybrat podle potřeby, jak nám budou nejvíce vyhovovat.obřad v kostele
Zámky, hrady a historické objekty
Snad každá žena sní o svatbě ryze romantického a vznešeného původu. Přesně takovou nám může poskytnout zázemí zámku či hradu. Dýchá tajemnou historií dávných šlechticů a tím se atmosféra přenáší do celého svatebního obřadu. Mimochodem nádherná svatba je i v kapli nebo v zámecké zahradě.
Možností je daleko více a je to jen na snoubencích. Existují i netradiční obřady na netradičních místech, ale je třeba vzít v úvahu, že v rodině jsou i starší lidé, kteří by rádi stáli snoubencům po boku v jejich šťastný den, bohužel ne všude je pro ně vhodné místo.

Published by si-sawa.cz