V dnešní době už nejsou moderní pouze obyčejná cyklistická kola, ale přichází na řadu moderní elektrokola.

Dámská elektrokola znamenají samozřejmě i moderní a módní doplněk. Jsou přizpůsobená požadavkům svých budoucích majitelů, čili jsou přizpůsobeny samozřejmě ženám a dámám.

dámské ebike

  • Důležitou roli hraje nejenom jejich vzezření, ale také funkčnost. Musíme se proto dívat nejenom na estetický vzhled, ale také na praktické a potřebné funkce.
  • Elektrický pohov je velice výkonný takže vám dopřeje plnohodnotnou a přitom pohodovou jízdu.
  • Díky vysoké kvalitě, krásnému estetickému provedení, maximálním funkcím splní i ty nejnáročnější požadavky.
  • Mají lehkou konstrukci, snadné ovládání a jsou přizpůsobeny i svou velikostí, aby odpovídaly výšce postavy. Pohodlné sezení, snížený nástup to všechno jsou kritéria, která dámy jistě velice ocení. Středový pohon odpovídá vysokým výkonem normám a díky tomu umožňuje příjemné a snadné používání a poměrně rychlou jízdu.
  • Tyto typy jsou tím nejlepším, co dnešní trh nabízí. Středový pohon zároveň umožňuje snadnou a přitom přirozenou jízdu.
  • Vybírat si můžete z několika různých typů: horské, trekkingové, městské, krosové, cestovní.

kolo dámské

Do přírody i do města

S elektrokolem se velice rychle a snadno dostanete i do výšek, kde je nádherný výhled. Už nemusíte šlapat do kopce, být zpocení až na zádech a následně si pohled na krásnou přírodu z vrcholu ani neužít. Nyní se můžete kochat krásným pohledem i během jízdy, když budete mít malý motorek, který vám bude pomáhat s náročným a těžkým výšlapem.
Tento způsob jízdy se hodí také do města. Nejenom do přírody, kde často jezdíme rekreačně, abychom se mohli rozhlížet po krásách naší země, ale jízdu můžete využít i ve městě. Nikdo vás neuvidí s vyplazeným jazykem, ale s hezkým úsměvem, jak se vám snadno jede. Velice praktická jsou tato kola i při jízdě po silnicích či cestách a dalších místních komunikacích. Vhodné jsou také na cyklostezky. Stačí si vybrat typ, například horské, trekkingové, městské, krosové či cestovní.

Published by si-sawa.cz