Jak radostné je přivítání dalšího člena rodiny v podobě králíčka, nebo morčete, viďte? Tolik se Vaše dítě těšilo, že nebude v pokojíčku samo. Pes? To je vážně obrovská zodpovědnost a denní venčení! Kočka si dělá, co chce, takže se do každé rodiny nehodí. Ale morče, nebo králík? Ten se venčit nemusí, a přesto je stále spokojený, pokud má své potřeby uspokojeny.
mazlení s králíčkem
Nabízí se tedy otázka: Jsou jeho potřeby opravdu uspokojeny?
Ono totiž nestačí jen pravidelná strava, tvrdé předměty na hryzání a denně čerstvá voda, nebo také čistota prostoru, ve kterém se chlupaté zlatíčko pohybuje. I králíček, nebo morče potřebuje výběh ve volné přírodě. Ale jak to udělat? Vždyť Vám uteče! Kdepak! Neuteče, protože pro svého chlupatého miláčka budete mít šikovnou ohrádku.
Takový ohraničený výběh má mnoho výhod!
· Nejenže Vám malý neposeda, který se jen těžko naučí poslouchat, neuteče!
· On bude ochráněn před dravci, kteří by si na něm rádi smlsli. No ano, je to tak. To je prostě příroda!
· A další výhodou je dozajista i to, že posouváte výběh a Váš králíček, nebo morčátko bude mít vždy přirozeně čistý prostor s novou šťavnatou trávou!
ohrádka pro morče
Nebude tedy od věci, abyste svým chlupatým miláčkům dopřáli bezpečný a přirozený prostor, ve kterém by jinak normálně vyrůstali.
Určitě nebudete muset ani v době dovolené prožívat leckdy tesklivé rozloučení s králíčkem, nebo s morčetem. Vezměte jej s sebou! Proč ne? Budete-li mít přepravku a ohrádku, Váš chlupatý miláček prožije celou dovolenou s Vámi. A naprosto v pohodě. Spokojenost bude na obou stranách. Vidíte, jak jednoduché je zajistit vše potřebné pro spokojenost Vašeho dítěte a jeho chlupatého mazlíčka! Ani jeden z nich nebude smutný z odloučení. Uvědomte si, že děti jsou velmi citlivé!
Pořiďte tedy svému králíčkovi, nebo morčátku dostatek příležitostí, aby byla zvířátka spokojená a nestrádali zbytečně!

Published by si-sawa.cz