Jak radostné je přivítání dalšího člena rodiny v podobě králíčka, nebo morčete, viďte? Tolik se Vaše dítě těšilo, že nebude v pokojíčku samo. Pes? To je vážně obrovská zodpovědnost a denní venčení! Kočka si dělá, co chce, takže se do každé rodiny nehodí. Ale morče, nebo králík? Ten se venčit nemusí, a přesto je stále spokojený, pokud má své potřeby uspokojeny.
mazlení s králíčkem
Nabízí se tedy otázka: Jsou jeho potřeby opravdu uspokojeny?
Ono totiž nestačí jen pravidelná strava, tvrdé předměty na hryzání a denně čerstvá voda, nebo také čistota prostoru, ve kterém se chlupaté zlatíčko pohybuje. I králíček, nebo morče potřebuje výběh https://www.veselezvire.cz/ohradky-vybehy ve volné přírodě. Ale jak to udělat? Vždyť Vám uteče! Kdepak! Neuteče, protože pro svého chlupatého miláčka budete mít šikovnou ohrádku.
Takový ohraničený výběh má mnoho výhod!
·       Nejenže Vám malý neposeda, který se jen těžko naučí poslouchat, neuteče!
·       On bude ochráněn před dravci, kteří by si na něm rádi smlsli. No ano, je to tak. To je prostě příroda!
·       A další výhodou je dozajista i to, že posouváte výběh a Váš králíček, nebo morčátko bude mít vždy přirozeně čistý prostor s novou šťavnatou trávou!
ohrádka pro morče
Nebude tedy od věci, abyste svým chlupatým miláčkům dopřáli bezpečný a přirozený prostor, ve kterém by jinak normálně vyrůstali.
Určitě nebudete muset ani v době dovolené prožívat leckdy tesklivé rozloučení s králíčkem, nebo s morčetem. Vezměte jej s sebou! Proč ne? Budete-li mít přepravku a ohrádku, Váš chlupatý miláček prožije celou dovolenou s Vámi. A naprosto v pohodě. Spokojenost bude na obou stranách. Vidíte, jak jednoduché je zajistit vše potřebné pro spokojenost Vašeho dítěte a jeho chlupatého mazlíčka! Ani jeden z nich nebude smutný z odloučení. Uvědomte si, že děti jsou velmi citlivé!
Pořiďte tedy svému králíčkovi, nebo morčátku dostatek příležitostí, aby byla zvířátka spokojená a nestrádali zbytečně! 

Published by si-sawa.cz