Patříte-li ke středním, či velkým firmám, jistě je vám známo, že na propagaci vašich služeb a výrobků je závislá prosperita podnikání. V tomto vašem snažení vám rádi pomohou na , kde se můžete formou poptávky dozvědět o možnostech, jak ještě více podpořit průnik vaší značky, či výrobky do povědomí potencionálních spotřebitelů. Na našich stránkách se seznámíte s širokou nabídkou praktických předmětů, jako jsou trička, vesty, košile, polokošile a svetry od dětských velikostí až do velikosti 4XL.
Mladík s rozhalenou košilí, pod kterou ukazuje potisk trika
Totéž platí pro sekci tepláků, kalhot a šortek, na které vám po konzultaci vytiskneme to pravé logo dle vašeho požadavku. V nabídce naleznete ale i možnost potisku ručníků, vest a bund. Nezapomínáme ani na doplňky, jako jsou čepice, šály, kravaty a pásky. Nezdráhejte se obdarovat vaše partnery, nebo nejlepší zaměstnance kvalitními dárky s potiskem, který jsou například nabíječky, reproduktory a sluchátka. Sportovci jistě ocení zajímavý design fitness náramků a vděčné i praktické zároveň budou pro mnohé i vámi navržené diáře a kalendáře. Nezapomínáme ani na ty, kteří poptávají reklamní hrnky, propisky pásky na krk, batohy a mnoho dalších důležitých maličkostí, jež o vás dají vědět širokému okolí.
Barevný abstraktní obrazec
Nabídka jednotlivých druhů tisků a dalších technik-
Tamponový tisk: doporučujeme na výše jmenované plastové IT výrobky, menších rozměrů.
Laserové gravírování: vhodné pro dřevo a kov. Vyhledávaná technika vypalování laserem, která zaručí, že vaše logo jen tak ze světa nezmizí.
Sítotisk: ozdobí veškerý textil, kalendáře, ale i oblé plochy hrnků a deštníků.
Transfer: tisk pomocí přenosného papíru a následné zažehlení lisem
Rotační sítotisk: pro předměty válcového tvaru, jako termosky, tužky atd.
Výšivka: dodá výrobku reprezentativní vzhled a působí osobnějším dojmem
Ražba: vhodná pro kožené a koženkové výrobky.
Věříme, že z naší nabídky si vybere i ten nejnáročnější zákazník!

Published by si-sawa.cz