Máte problémy se zuby, a chcete je začít řešit? Hledání zubaře, který má volná místa v ordinaci, je dnes velmi těžké. Zubaře je málo, pacientů se zanedbaným chrupem až příliš. Proto je těžké najít ordinaci, která vás přijme a ošetří. Problém je to dokonce i v hlavním městě, ač by se nejprve mohlo zdát, že tady jsou ordinace s volnou kapacitou na každém rohu. Hledáte, který zubař v Praze přijímá nové pacienty? Moc jich nenajdete, ale nepropadejte panice.

bílý úsměv

Naše klinika je moderně vybavená a je personálně obsazená tak, aby vaše zuby byly nejen zdravé, ale i dobře vypadaly. Vaše kroky v naší klinice by měly nejprve vést do ordinace naší zubní hygienistky, která vám dokonale vyčistí zuby od vodního kamene, plaku a skvrn od jídla a pití a naučí vás, jak se o zuby správně starat. Adekvátní pravidelná péče je velmi důležitá pro to, aby vaše zuby byly dlouho zdravé. Poté můžete k nám na zubařské křeslo.

Vždycky se snažíme, aby ošetření nebolelo
Ne vždycky je bohužel možné, že ošetření nebude bolet. I když se o to velmi snažíme, jsou případy, kdy tomu tak může být. Nicméně to určitě není důvod k tomu, abyste nechodili na preventivní prohlídky a zanedbávali péči o zuby. Léčba zkažených zubů bolí mnohem více a je mnohem více finančně náročná. Myslete na to, a začněte se o své zuby svědomitě starat.

zubařské náčiní

Dbejte na to u dětí
Je až neuvěřitelné, že tolik rodičů dává svým malým dětem hromady sladkého jídla a pití, které jim ničí už mléčné zuby. U výživy vašich dětí myslete na jejich zdraví – i vaše děti mají jen jedno zdraví. Zuby jim sice narostou druhé, ale už budou mít predispozice k vyšší kazivosti. Nebojte se nás, a objednejte se do jedné z našich tří ordinací, které jsou připraveny na nové pacienty. Vaše zuby si bereme na starost, ale první krok musíte udělat vy sami. Odhoďte svůj strach a navštivte nás.

Published by si-sawa.cz