Každým rokem přijde nějaká kreativní duše s novým nápadem, jak osvěžit klasiku. V posledních letech se hodně vracíme k domácí, poctivé práci a přírodním materiálům. Tvořit květináče, lampy a mísy z keramiky, dřeva nebo kovu není nic nového. Většinu z nás by asi nikdy nenapadlo. Betonová mísa https://www.aspontohle.cz/ v interiéru není nic běžného, ale nyní máte tu možnost a věřte, že to vypadá zatraceně dobře.

Černá mísa víno

Netradiční využití materiálu

Společnost Aspoň Tohle jsou dva kamarádi, kteří rádi experimentují a mají rádi beton. Možnosti jeho vlastností jsou široké a u nich se přesvědčíte, že není dobrý jen na stavbu. Jako materiál pro tvoření lamp, soch apod. je stejně dobrý jako hlína. Vybírat u nich přitom můžete z mnoha produktů, přičemž některé jsou praktické, jiné čistě dekorativní. Najdete u nich:

  • mísy, vázy a květináče,

  • svítidla,

  • doplňky.

Zajisté se při prohlížení jejich produktů také pobavíte. Vtipný totiž není jen název firmy, ale také produktů samotných. Podívat a pořídit si můžete zboží se jménem jako Pidižvýk, Šťopka, Šlupka, Ďiblík nebo Trpaslík. A máte-li zájem o netradiční a funkční doplněk do kuchyně, máte k dispozici odšťavňovač na citrusy.

Otvor v betonu

Kdo za vším stojí?

Za netradiční značkou stojí dva kamarádi, a to Antonín Sláčík a Michaela Janková. Podnikat začali oficiálně dne 26. července 2018, jedná se proto o mladý projekt i přesto, že předcházel téměř rok plný příprav. Jejich cílem bylo nejen využít beton jinak než je obvyklé, ale také zúročit dovednosti, které nabyly během studií a neměli jinou možnost je využít.

Větší potíže než koncept produktů ovšem měli s názvem společnosti. Na začátku se každou chvíli měnil a dlouho nemohli přijít se správným jménem. Nakonec si k tomu sedli a dohodli se, že chtějí dořešit a dokončit aspoň jednu věc. Aspoň Tohle. A z toho vzniklo toto jedinečné a snadno zapamatovatelné jméno. Postupně seznamují Čechy s novým druhem dekorací a plní české domovy kvalitními, nádhernými a skutečně originálními produkty.

Published by si-sawa.cz