To je výmluv, když je nutné objednat se na pravidelnou kontrolu k zubnímu lékaři. Ta nejsměšnější ze všech je, když se dotyčný vymlouvá na to, že nezná ordinační hodiny. Že nemá cestu kolem, aby se podíval. Že neměl čas. A přitom není nic jednoduššího, než zjistit kontakty a ordinační hodiny https://www.2kdent.cz/ kteréhokoliv zubaře, nebo dentálního centra.
umělé zuby
Strach svazuje nohy i úsudek.
Jestliže nepřiměřeně podléháte strachu a úzkosti ze zubaře, je třeba si uvědomit, že bez zdravého chrupu se v životě opravdu neobejdete. A navíc, necháte-li jej ladem, finanční částky za jeho obnovu potom vyskočí do nebeských výšin.
Možná se Váš strach těmito úvahami trochu rozptýlí!
· Buď dostanete větší strach z toho, že si nebudete moci kousnout do svého oblíbeného řízku z krkovičky.
· Nebo dostanete strach z toho, že se Vám Vaše úspory zbůhdarma rozletí do všech stran jen proto, že jste si v mládí nedali říct.
zubní ordinace
Přestaňte se vymlouvat!
Stoupněte si před zrcadlo a prohlédněte si svůj chrup hezky zblízka. Nebo snad už při některém zakousnutí pociťujete nepříjemnou bolest? Možná Vám začíná vadit teplé, nebo studené. Nenastal tedy čas pro návštěvu dentálního centra, kde Vaše útrapy ukončí? Nechtěli byste si konečně zjistit telefonní číslo, email a ordinační hodiny na dentistu, který se pro Vás stane spásou? Zatím máte potíže minimální! Nenechte je rozvinout je do nepříjemných rozměrů! Budete litovat.
Nepřemýšlejte o tom, že potíže s Vaší šestkou vlevo nahoře to není ještě tak zlé. Co Vaše odhalené dásně? Zase jste vynechali odstraňování zubního kamene? A co Váš mezizubní prostor? Nečistíte si jej mezizubním kartáčkem? Zase ty výmluvy! Nemáte čas? V tom bude něco jiného, nemyslíte?
Víte co? Změňte tedy zubního lékaře a uvidíte, zda je problém ve Vás, nebo v lékaři. Najděte si kontakty na jinou ordinaci. Na to máte plné právo. Ale nejprve se vyrovnejte sami se sebou! A hlavně neprodlužujte dobu objednání, protože v rádiu hlásili, že budou padat trakaře. Výmluv bylo dost!

Published by si-sawa.cz