Nebankovní hypotéka je skvělý finanční produkt, který je ideální pro každého, kdo pátrá po výhodném úvěru. Nicméně existují lidé, kteří jej ocení ještě více než jiní. Řeč je nyní především o těch, kdo mají tak zvanou nízkou bonitu. To znamená, že nemají šanci získat půjčku v bance proto, že je jejich příjem příliš nízký. Anebo si to minimálně myslí bankovní úředníci. Nicméně to ještě zdaleka neznamená, že je to tak doopravdy. Problém spočívá v tom, že banky zakládají své výpočty na odhadech a nikoli na reálných číslech. To znamená, že vaše příjmy poníží a výdaje naopak zvýší. A výsledek je už předem známý – nízká bonita, která vám neumožňuje požadovanou půjčku splácet, takže ji ani nemůžete získat.

úspory

To je častý problém všech klasických bankovních domů a velký důvod pro to, aby mnozí zájemci o půjčku vyrazili se žádostí o úvěr raději do nebankovní společnosti. Právě tam jim podobné zkreslení jejich skutečných finančních možností nehrozí. Ba naopak, nebankovní společnosti se pyšní tím, že ke svým klientům přistupují individuálně a s maximální snahou najít takové řešení, které se bude maximálně zamlouvat oběma zúčastněným stranám. To znamená, že pracují pouze s reálnými údaji, které zrcadlí skutečnost a nebudou vás zbytečně krátit na vašich reálných příjmech.

platební karta

A právě proto, že na správném odhadu vaší finanční situace mnoho záleží, a proto, že se každá koruna k dobru počítá, tak v nebankovní společnosti vždy získáte tu pravou hypotéku, jakou zrovna nejvíce potřebujete. Ať už je to americká hypotéka v nebankovní podobě anebo třeba půjčka bez registru anebo půjčka bez dokládání příjmů. I když ve všech případech budete muset své příjmy doložit, stejně tak jako záznamy v registru, nebankovní hypotéka vám vždy vyjde vstříc a plně uspokojí vaše požadavky. Proto neplýtvejte svým drahocenným časem a sjednejte si půjčku na tom pravém místě.

Published by si-sawa.cz