Myslím, že kdybych se zeptala, kdo nikdy neupustil svůj mobil, asi by se nikdo nepřihlásil. Nebo možná by se někdo našel, ale jsem přesvědčená, že by lhal.
Ochrana mobilu není nijak drahá záležitost a pořád je lepší dát pár stovek za obal než několik tisíc za nový mobil.
Nabízíme na Huawei y6 prime 2018 obal zcela bezkonkurenční a cenově dostupný pro všechny.

rozbitý černý mobil

Knížkové pouzdro je tím nejlepším řešením pro nešiky, kterým telefon neustále padá na zem. V zavřeném pouzdře je chráněný, jako kdyby byl obalený bublinkovou fólií. Kromě toho na něj nemůže usedat prach, netroufne si na něj špína a vy navíc budete mít tu výhodu, že po sklopení ho můžete použít jako stojánek při sledování filmů či videoklipů.
Už nikdy se vám nezačnou klepat ruce z dlouhého držení mobilu ve vzduchu, nebo nebudete muset hledat vhodnou podložku, abyste mohli sledovat displej. A co víc! Pouzdro má uvnitř kapsičku, kam si můžete vložit kreditní kartu.
Obal můžete mít v černé barvě, v šedé, světle i tmavě hnědé. Dámy ocení vínovou nebo červenou barvu.

Jestli toužíte mít obal nějak zpestřený, pořiďte si ho s lapačem snů ve zlaté, šedé, fialové, růžové, modré, tyrkysové barvě.
Ale i módní sovičky vám mobil ochrání a ještě hezky ozdobí.
Obal s anglickou nebo americkou vlajkou vás bude lákat na cesty, stejně tak Eiffelovka vyvedená v něžných romantických barvách. Černý obal s motýly vás bude vábit k nočnímu dobrodružství a romanticky vyvedení motýli či květinové vzory vás při pohledu na pouzdro rozněžní. Strom dá všem najevo, že milujete přírodu, abstraktní vzor hlásá, že se nedíváte na svět upjatě.
Obaly, které kryjí jen zadní stranu, vás dostanou pestrým výběrem barev. Černá, červená, zlatá, světle i tmavě růžová.

člověk sedící u vody s mobilem v ruce

Zcela průhledný obal či s pampeliškami, motýly, Eiffelovkou, krásnými květy, pandami, stromem, jednorožcem nebo lapačem snů.
Náš zajímavý výběr je široký a vás jistě osloví a vy brzy přijdete na to, který obal je právě ten váš.

Published by si-sawa.cz